GBA MENTOR CLINIC @ 29 Mayıs Point Hotel Barbaros, 9:30 to 18:00

Bu yıl altıncı kez girişimciler ile alanlarında en uzman mentorları bir araya getiriyoruz!

Girişimcilik ekosisteminde bilgilerin ve tecrübelerin aktarılmasını hedefleyen GBA Mentor Clinic ile başlangıç aşamasında olan, geliştirilmeye ve rehberliğe ihtiyaç duyan girişimler, ekosistemin Türkiye ve Avrupa’daki önemli temsilcileriyle bir araya geliyor.

Bugüne kadar yaklaşık 1500 girişimciyi 150 mentorla buluşturan Mentor Clinic’te, Avrupa’ya açılma konusunda potansiyeller keşfedildi, girişimciler ortak ve ekip arkadaşları buldu, yatırım aldı, öğrenciler iş ve staj olanağı elde etti.

Daha önceki yıllarda Levent Erden, Ali Sabancı, Murat Özyeğin, Emre Kurttepeli, Candace Johnson ve Elmira Bayrasli gibi özel konuşmacıları ağırlayan etkinlik, bu yıl 29 Mayıs’ta Point Otel Barbaros İstanbul’da gerçekleşiyor.

From start up to scale up işleneceği Mentor Clinic VI’da her yıl olduğu gibi, bu yıl da girişimciler mentorlarla buluşuyor; mentorluk desteği ile fikirler büyüyor, süreçler hızlanıyor, girişimcilik ekosistemi daha da güçleniyor.

Sen de iş fikrini ve girişimini kendi seçeceğin mentorlar ile geliştirmek istersen, GBA Mentor Clinic VI’da görüşmek üzere!

Etkinlikteki yerini, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’ndaki çocuklara minimum 30 TL bağış yaparak ayırtabilirsin.

Etkinliğe Katıl

Keynote Speaker

Joe Haslam

Professor Joe Haslam is the cofounder of five companies. Marrakech, the first company he cofounded, raised over $75m in Venture Capital and scaled to 250 staff. He is now the cofounder and Chairman of Hot Hotels, the first company from Spain to be accelerated by the Techstars program in the USA. He is a board member of HeyPlease, a Venture Capital backed Fintech startup and an advisor to AMPP Group in London.

Mentorlar

Sponsorlar

 

 

 

 


Etkinlik Programı

09:30 - Hoşgeldiniz
10:00 - Key note speaker Joe Haslam "Why scaleup is the new startup"
Birinci elden scaleup hikayeleri
10:40 - Kerem Bozokluoğlu - Insider
11:00 - Mehmet Çelikol - Garaj Sepeti
11:20 - Galata Business Angels Melekleri Paneli "Melek yatırımcılar ne ister"  
12:00 - Öğle yemeği & Networking
13:30 - I. Mentorluk seansları
15:30 - II. Mentorluk seansları
17:30 - Kapanış
Yer: point hotel barbaros
Saat 9.30-17.30
Tarih: 29 Mayıs 2018 Salı

Partnerler